ZANECHÁVÁME ZA SEBOU
TU NEJKRÁSNĚJŠÍ LIDSKOU STOPU, NAŠE PŘÍBĚHY.

Jsme agentura, která s pomocí dnešních technologií vytváří kultury budoucnosti. Cílem
naší cesty je vytvořit z vaší značky hvězdu, kterou budou ostatní následovat.


Henro - malé logo

japonské označení pro poutníka

DIGITÁLNÍ STRATEGIE

Stále sázíte na na starý dobrý offline? Ukážeme vám, že komunikace se zákazníky a obchodními partnery může být multimediální, interaktivní a hlavně zábavná. Ukažte své produkty a služby světu jako nikdo jiný před vámi s HENRO Creative.

RAFINOVANÉ EVENTY

QR kódová hra nebo obří věstecká koule? To je jen ochutnávka z festivalů, veletrhů a plesů z dílny HENRO Creative. Dost bylo zaměnitelných eventů s miniřízečky a tombolou. Vašim akcím vdechneme duši, vymyslíme celý koncept a dodáme i onu tajemnou esenci, která povýší vaši akci na opravdu výjimečnou.

SPOLUPRÁCE

Děláme to, co nás opravdu baví a co skutečně umíme. Pokud se nebojíte originality a moderních technologií, jste náš ideální klient. Jenom s podobnou vizí mužeme společně vytvořit něco krásného, co navíc splní svůj účel.

Václav Pláteník
Václav Pláteník
Václav Pláteník
Tiskový Mluvčí

„Tomáše Gavlase jsem oslovil na základě úspěšných projektů a dobrých zkušeností z minulosti. Jeho tým dokázal výborně naplnit naše zadání při pořádání happeningu na Václavském náměstí v Praze a také přijít s vlastními kreativními návrhy. Oceňuji především schopnost velmi flexibilně reagovat na měnící se požadavky. Celá akce proběhla od začátku do konce velmi profesionálně a rád se na HENRO s důvěrou obrátím při další příležitosti"

Ing. Daniel Rubeš
Ing. Daniel Rubeš
Ing. Daniel Rubeš
Personální ředitel

„S Tomášem Gavlasem spolupracuji několik let na různých projektech, kde se prezentuje naše společnost. Oceňuji především kreativitu a vysokou profesionalitu jejich týmu i bezchybnou přípravu jednotlivých akcí. Těším se na další spolupráci."

Ing. Pavel Chládek
Ing. Pavel Chládek
Ing. Pavel Chládek
Vedoucí oddělení projektového řízení

„Funkčně, bezproblémově a moderně zvládnutý servis exkluzivních hostů na „Narozeninovou párty 20. let TV Nova“ pomocí na míru vytvořeného software a naprogramovaných čtecích zařízení. Děkuji za profesionální a flexibilní přístup."

MgA. Veronika Blažková
MgA. Veronika Blažková
MgA. Veronika Blažková
Tisková mluvčí

„Tomáše Gavlase považuji za profesionála pracujícího s novými technologiemi a také nabídkou neotřelých nápadů. Je to člověka, který dává do svých projektů vždy něco navíc. V Praze 1 jsme společně uskutečnili několik projektů, přičemž naše spolupráce je dlouhodobá a bezproblémová. Těším se na další spolupráci s ním a přeji mu úspěch v jeho aktivitách."

Linda Valová
Linda Valová
Linda Valová
Marketing Communications Specialist

„V minulých letech jsme naši komunikaci směrovali k VŠ studentům a vyhodnotili jsme nejsnažší a nejefektivnějši způsob osloveni skrze akce, které Tomáš a jeho team produkovali či zastupovali. "

JUDr. Jan Šťovíček, Ph.D.
JUDr. Jan Šťovíček, Ph.D.
JUDr. Jan Šťovíček, Ph.D.
Partner

„Za KŠD Legal spolupracujeme na různých projektech již třetím rokem. Tomáše a jeho team můžu doporučit každému, kdo hledá partnera pro realizaci moderní marketingové komunikace své značky."

Jan Vondráček
Jan Vondráček
Jan Vondráček
Culture Marketing CZ/SK

„Potkávali jsme se na akcích jako Pražský Majáles, Miss UK a PROUDY . Vždycky jsme se perfektně domluvili a tvoje akce byly vždy čistě a produkčně na úrovni. Hodně štěstí a energie v dalším businessu."

Petra Kuráková
Petra Kuráková
Petra Kuráková
Marketing project manager

„S Tomášem a jeho týmem jsem spolupracovala v roce 2012, a to na festivalu PROUDY. Spolupráce s Tomášem byla příjemná, svěží a kreativní. Seznam.cz se rád zúčastnil tohoto zajímavého a inovativního projektu zaměřeného na mladé lidi."

Jakub Bouda
Jakub Bouda
Jakub Bouda
Account manager

„Tomáš mě přesvědčil skvělou znalostí akademického prostředí, velmi dobrými organizačními schopnostmi a uměním komunikace/propagace realizovaných eventů. Pro Univerzitní osmy byl Tomáš velkým přínosem a pomohl nám tento projekt vykopnout tím správným směrem."

Ing. Marta Špačková
Ing. Marta Špačková
Ing. Marta Špačková
PR & media director at CTU in Prague

„Společně jsme realizovali aktivaci ČVUT / Fakulty strojní. Ke spolupráci s Tomášem mohu říct, že byl vstřícný, empatický a vítal každý nový podnět. Nic nebyl problém a dalo se mu non-stop dovolat. Jeho práce je reálně dohledatelná, narozdíl od jiných produkcí a vypovídá o jeho kvalitách."

Miro Barták
Miro Barták
Miro Barták
MANAGING DIRECTOR

„Spolupráce se společností HENRO je pro nás velmi přínosná, protože reflektuje velmi důkladný vhled do problematiky mladé generace, kde nabrala opravdu velké teoretické i praktické zkušenosti. Jejím unikátním know how je pro nás propojování on line a off line světů, což je přesně ta platforma, na které se dnešní generace pohybuje."

Stefan Motika
Stefan Motika
Stefan Motika
Junior Brand Manager Jägermeister

„S Tomášem jsem společně již spolupracovali na mnoha projektech a velmi si vážím jeho přístupu, který je vždy otevřený novým nápadům a inovacím. Věřím, že nás do budoucna čeká spousta dalších společných projketů na kterých budeme společně bořit mýty „že to nejde“!"

Ing. Savina FInardi
Ing. Savina FInardi
Ing. Savina FInardi
Tajemnice rektora (2008-2013)

„Na Tomášovi si nejvíce cením, že je profesionál a svou práci bere vážně"

Mgr. Alexandr Guha
Mgr. Alexandr Guha
Mgr. Alexandr Guha
Šéfdramaturg

„Z osobních zkušeností s Tomášem Gavlasem mohu konstatovat, že je to profesionál, který dokáže kolem sebe soustředit team schopných lidí, zadaný projekt zcela na klíč připravit a dotáhnout do zdárného konce. A to i v případě nepříznivých okolností, které mohou během každé takové realizace nastat."

Adam Bičiště
Adam Bičiště
Adam Bičiště
MANAGING DIRECTOR

„Spolupráci s HENRO Creative s.r.o. postupně rozvíjíme již několikátým rokem. Tomáš dokáže velmi dobře utvářet vize stejně jako je realizovat. Projekty v jeho režii jsou řízené profesionálně ale zároveň svobodně tak, aby byl vždy prostor pro vznik nových nápadů. Slovo platí, dohoda je pevná a spolupráce vždy obohacující - nejen proto si jí velmi vážím. Wavevision hrdě realizuje vizuální komunikaci a online řešení společnosti."

Tomáš Jindříšek
Tomáš Jindříšek
Tomáš Jindříšek
MANAGING PARTNER

„Tomáš je velmi kreativní a vizionářsky uvažující člověk. Zároveň ale umí dotahovat věci do konce. Ideální kombinace :)."

Lenka Hanzlíková
Lenka Hanzlíková
Lenka Hanzlíková
Tisková mluvčí

„Věřím, že Váš podnikatelský záměr
dojde naplnění a bude se Vám v oboru dařit, stejně jako se Vám dařilo v
produkci akcí zaměřených na pražskou studentskou komunitu."

Irena Fodorová
Irena Fodorová
Irena Fodorová
Výkonná ředitelka

„Nadace Jedličkova ústavu spolupracovala s Tomáše Gavlasem v rámci festivalu Pražský Majáles 2014. Již od prvního okamžiku to byla spolupráce příjemná, konstruktivní s jasně definovanými záměry a cíli. Velice rychle jsme sladili svá očekávání a mohli se rozběhnout do realizace příprav. Festival byl famózní, jak pro nás v pozici partnera, tak pro studenty Jedličkova ústavu, kterým byl umožněn vstup zdarma."

Ing. Stanislav Starý
Ing. Stanislav Starý
Ing. Stanislav Starý
Ředitel SÚZ

„Dlouholetá spolupráce s panem Tomášem Gavlasem při organizaci koncertů, studentských oslav a svátků apod. přinesla studentům v areálu VŠ kolejí v Kunraticích mnoho příjemných zážitků. Vážím si organizátorů podobných akcí při jejichž přípravě pokládám za rozhodující vzájemnou a konstruktivní komunikaci."

Petra Kazdová
Petra Kazdová
Petra Kazdová
PR MANAGER

„S Tomášem Gavlasem a jeho týmem jsem spolupracovala jako PR a marketingová managerka hotelu InterContinental Prague na MISS Univerzity Karlovy.Nadchl mne koncept projektu, komunikační strategie, komplexnost a profesionální přístup a celé provedení od A do Z. Opravdu bomba!"

Jasna Sýkorová
Jasna Sýkorová
Jasna Sýkorová
Programová ředitelka

„Tomáš byl oporou našeho produkčního týmu na festivalu pro tech pozitivní lidi - iCON Prague 2013. Dokáže převzít zodpovědnost, dotáhnout úkoly do konce, řídit kolegy i spolupracovat. Zároveň přinášel nové nápady - většinou netradiční, ale vždycky proveditelné."

Filip Žemlička
Filip Žemlička
Filip Žemlička
Programový ředitel

„Expresradio s Tomášem dlouhodobě spolupracuje a vše vždy to dopadlo, tak jak nám bylo na samém začátku prezentováno. Ne vždy se nám povede vychovat si partnerství projektu k obrazu svému, ale s Tomášem se nám to povedlo."

Šárka Kušková
Šárka Kušková
Šárka Kušková
Ředitelka

„Národní informační centrum pro mládež děkuje za několikaletou profesionální spolupráci. Spolupracovat s Tomášem je vždy příjemné a efektivní. Jsme rádi, že jsme se na našich cestách potkali."

Tomáš Bělohlav
Tomáš Bělohlav
Tomáš Bělohlav
Creative director

„Tomáš je velmi schopný člověk s mnoha nápady s především s chopností je realizovat. Spolupráce s ním je vždy příjemná a výsledek práce je vždy kvalitní."

Radim Kočiřík
Radim Kočiřík
Radim Kočiřík
CO FOUNDER

„Spolupráce s Tomášem je vždy inspirativní a na velmi vysoké profesionální úrovni. Držíme Henro creative palce na jejich cestě!"

Mgr.Ondřej Novák
Mgr.Ondřej Novák
Mgr.Ondřej Novák
MANAGING PARTNER

„S Tomášem spolupracujeme již několik let a jeho nadšení pro danou věc, inovativní přístup a ochota přijmout i tu největší výzvu pro mne vždy byly zárukou úspěšnosti a přínosnoti vzájemné spolupráce. Těším se na další a Tomáše mohu vřele doporučit!"

Ivo Půr
Ivo Půr
Ivo Půr
Account director

„S Tomášem jsme spolupracovali na několika akcích a několik dalších spolu vymysleli. Líbí se mi jeho přístup, věcnost a znalost prostředí. Neplní zadání k nutnému minimu, ale posouvá věci dál."

JÁCHYM JAKEŠ Creative Consultant
Štěpán Krpata Event manager
HONZA MIKULKA Creative consultant
LUCIE BUDÍKOVÁ Digital content manager
LUKÁŠ ČERNÝ Event Consultant
MAREK HANZAL Event manager
Petr Toman Marketing consultant
GET BOOST www.getboost.cz info@getboost.cz